Olexi

iPhone ve iPad için Dilek Dileme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.1 MB
  • Version 1.6
  • Dil TR / EN
  • Firma Olexi
Temel olarak kullanıcıların kendi çevresindeki kişilerin dileklerini gerçekleştirmesi ve sonrasında da markaların bu dilekleri yerine getirmesi amacını taşıyan Olexi, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıd

Temel olarak kullanıcıların kendi çevresindeki kişilerin dileklerini gerçekleştirmesi ve sonrasında da markaların bu dilekleri yerine getirmesi amacını taşıyan Olexi, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Arkadaşlarınızla birikte eğlenip, aynı zamanda markaların kampanyalarını takip ederek, dileklerinin gerçekleşmesini sağlayan uygulama birbirinden sürpriz hediyeleri kazanmanızı sağlıyor.

Bunun için tek yapmanız gereken şey ise; Olexi kampanyalarını takip ederek, dileğinizi dilemek. Ayrıca yeni arkadaşlıklar da kurmanızı sağlayan uygulama, yapılan dilekleri takip etmenizi, dilekleri gerçekleştirmeyi ve başkalarını mutlu etmenizi de mümkün kılıyor.

Dilek dilemenin büyülü dünyası ile internetin sonsuz olanaklarını bir araya getiren Olexi, sizleri yeni ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.

Daha Fazla Göster
Olexi indir
DİĞER SÜRÜMLER